Type Keyword and Press Enter to Search
×

 

  Elegancja w prostocie


Odpowiada mi fakt, że dobierając stylizacje wręcz bijące po oczach prostotą, w dalszym ciągu potrafię wyglądać dobrze i elegancko. Nie lubię nadruków, przesadnej ilości aplikacji, przesytu biżuterii. Zdecydowanie wolę skupiać się na przyciągającym wzrok materiale, ciekawym kroju, dobrze dobranych kolorach
Choć przyznam, że zdarza mi się (i to nie rzadko) entuzjazmować na myśl o złotych naszyjnikach, czy pierścieniach z kolorowymi oczkami (achhh, nawet teraz!) to wyjście z domu obwieszona jak choinka nie wchodzi w grę. 

simplicity l minimalism l design l leonardo da vinci l quote

Bluzka z jedwabiu naturalnego


Dziś za gwiazdę wieczoru robi bluzka marki JOSEPH. Została wykonana ze stuprocentowego jedwabiu naturalnego, teksturowanego w drobne prążki. Dobrze dopasowuje się do sylwetki i uwydatnia kształty; w dodatku - zważywszy na kolor i krój jest mega uniwersalna. Planuję przetestować ją wkrótce z czarną, ołówkową spódnicą. Dacie wiarę, że znalazłam ją w second-handzie i zapłaciłam grosze? SH traktuję na równi z innymi sklepami, choć nasuwają mi się dwie ich zasadnicze wady - pochłaniają kilkukrotnie większe zasoby czasowe niż galerie handlowe (o zakupach przez Internet nie wspomnę) i wymagają dużej cierpliwości - naprawdę. Mimo to, nadal twierdzę, że warto. Chociażby dla napisu "100% silk" na metce jednego z wiszących na ubraniowych wieszakach topów ;)

jedwabna bluzka l minimalizm l moda l look l styl l stylizacja
stylizacja z jedwabną bluzką l minimalizm l piercing l czerń
minimalizm l na czarno l all black


FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

2 komentarze:

  1. Wyglądasz przepięknie ! ! Niesamowita figura idealnie podkreślona tym strojem ! !
    Prawdziwa kobieca klepsydra ! !

    OdpowiedzUsuń