Type Keyword and Press Enter to Search
×
Od tegorocznej edycji Met Gala minęło już trochę dni - odbyła się bowiem na początku tego miesiąca, dokładnie 2 maja. Kilkukrotnie rezygnowałam z tego posta, ale co jakiś czas temat do mnie wracał, więc stwierdziłam, że nie będę pasować i skuszę się na przygotowanie subiektywnej listy 10 najlepszych stylizacji gwiazd z Met Gala 2016. Zanim jednak przejdę do zdjęć, wyjaśnię na czym dokładnie to wydarzenie polega, bo - pomimo, że jest to jeden z największych modowych eventów - dalej sporo osób nie wie o co w nim chodzi.


Co to takiego Met Gala?


Formalnie Costume Institute Gala - to jedna z największych imprez charytatywnych na świecie, przewodniczącą której jest redaktor naczelna amerykańskiego Vogue - Anna Wintour. Co roku uczestniczy w niej 650-700 osób, z których większość to światowej sławy gwiazdy, a wstęp na tegoroczną edycję balu kosztował 25 tysięcy dolarów.  

Motyw przewodni


Każdej edycji przyporządkowany jest wcześniej ustalony temat, a zaproszeni na galę goście proszeni są o wybór kreacji zgodny z nim. Tegoroczny motyw przewodni brzmiał "Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology" i była to jednocześnie nazwa wystawy modeli, którą do 14 sierpnia 2016 roku można oglądać w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.  


Gospodarz Met Gala


Co roku przewodnicząca Met Gali - Anna Wintour wybiera drugiego gospodarza imprezy, który pomaga jej przy nadzorowaniu listy gości oraz zbieraniu funduszy charytatywnych. Bieżącego roku do pełnienia tej funkcji została wybrana Taylor Swift.


 

 

10 najlepszych stylizacji gwiazd z Met Gala 2016


1. Kate Bosworth w sukience Dolce & Gabbana

met gala 2016 l kate bosworth w dolce & gabbana


 

 2. Léa Seydoux w sukience Louis Vouitton i biżuterii Chopard

met gala 2016 l najlepsze stylizacje l czerwony dywan


 3. Amber Heard w sukience Ralph Lauren

amber heard na Met Gala 2016


4.  Jemima Kirke w sukience Chanel 

Met Gala 2016 l 10 najlepszych l top 10 

5. Kendall Jenner w sukience Atelier Versace i biżuterii Lorraine Schwartz

stylizacje z Met Gala l 2016 l kendal jenner 

6. Lisa Maria Falcone w sukience Zaldy

lisa falcone l met gala 2016 l stylizacja


 7. Kylie Jenner w sukience Balmain i biżuterii Lorraine Schwartz

kylie jenner na Met Gala l 2016 l sukienka

 

8. Miranda Kerr w sukience Louis Vuitton i butach Christian Louboutin

met gala 2016 l miranda kerr l sukienka

 

9. Lucky Blue Smith i Pyper America Smith w kreacjach H&M


10. Poppy Delevingne w sukience Marchesa 

met gala 2016 l poppy delevingne l sukienka marchesaPróbowałam się powstrzymać, ale.. Te też są świetne. Dakota Fanning w sukience Niny Ricci x Lily Aldridge w sukience Michaela Korsa x Kate Hudson w sukience Versace

met gala 2016 l dakota fanning l czarna sukienka l koronkowa          met gala 2016 l stylizacje l lily adridge l beżowa sukienka       kate hudson l met gala 2016 l czerwony dywan

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: