Type Keyword and Press Enter to Search
×
Pastele raczej mi się nie zdarzają. Lubię oglądać sklepowe witryny przyozdobione w odcieniach baby pink&blue, lubię patrzeć na moją siostrę ubraną w błękitną koszulę, czy kremowy kardigan, czasem nawet lubię uszyć sobie pastelowo różowy płaszcz na zimę (dodam, że wełniana tkanina, z jakiej był wykonany rozczulała), a później kazać mu wisieć rok na wieszaku i w efekcie końcowym sprzedać koleżance. Od tamtej pory nie nabyłam ani jednej rzeczy w kolorze, w którym nie zwykłam chodzić. Ale - stać się musiało - ta miętowa marynarka zawołała do mnie z jednego z tysięcy second handowych wieszaków no i zaryzykowałam. Nie żałuję, i choć miałam w planach, zdecydowałam się nie zwężać jej z rozmiaru XL do swojego. 

Mint jacket 

Marynarka pochodzi z H&M, nie ma guzików i jest krótsza, niż ją sobie wymarzyłam (nawet jak na jej rozmiar), ale miałam ją na sobie już dwa razy i każdy z nich był udany. Buty i torebkę już znacie - również H&M. Golf kupiłam w Calliope, razem z drugą, szarą sztuką. 

marynarka H&M · golf Calliope · spodnie H&M · torebka H&M · buty H&M

miętowa marynarka l mint jacket l minimal look l h&m

mint jacket l miętowa marynarka l minimal lookmint jacket l look l fashion l outfit l style

mint jacket l miętowa marynarka l look l minimal

miętowa marynarka l mint jacket l minimal l look
mint jacket l miętowa marynarka l minimal look l elegant

mint jacket l minimal look l miętowa marynarka
mint jacket l miętowa marynarka l minimal outfit
mint jacket l miętowa marynarka l minimal look
minimal look l mint jacket l miętowa marynarka l elegantmint jacket l minimal look l miętowa marynarka l elegantOd niedawna możecie śledzić mnie na facebooku. Tam odsyłam po więcej fajnych zdjęć:

https://www.facebook.com/justynaliscom/

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: