Type Keyword and Press Enter to Search
×
Poczułam dużą ulgę kiedy zdałam sobie sprawę, że jestem na etapie, kiedy mój styl diametralnie nie ewoluuje. Że nie przestaję nosić większości swoich ubrań po paru miesiącach stwierdzając, że "to już nie mój styl". Że - jak wiele z nas - mam kilku ulubieńców, w których czuję się najlepiej na świecie. I wiem, czego nie powinnam nosić, kiedy wiąże się to z niepewnością, a ona z kolei - ryzykiem złego samopoczucia.

U mnie stanęło na tym, że to względnie eleganckie jest dla mnie dość casualowe.
Wiem, że kiedy założę koszulę w kolorze pastelowego różu, cały dzień będę się gryzła, że do mnie nie pasuje. Wiem, że nie lubię sportowych butów i że nie wyjdę na trzeźwo w bluzie z kapturem. Wiem, że w jasnych włosach nie czułabym się sobą i że blond to ostatni odcień który mógłby mi pasować. Wiem, że z czarnych ubrań prędko nie wyrosnę, bo - tak się złożyło - nie wyrastam od dobrych paru lat ;)


Black and white


Koszula - H&M, Spodnie - Bershka, Buty - H&M, Szminka - MAC


And russian red

Jestem dużą fanką szminek. Traktuję je jako absolutne uzupełnienie kobiecości i jestem zdania, że nic tak nie wzbogaca outfitu, jak odpowiedni kolor na ustach. Mój typ urody od zawsze podpowiadał, że najlepiej mi w czerwieni. Polubiłam się z nią wyjątkowo mocno - zarówno w wersji bordo, jak i tej bardziej krwistej.
Możecie sobie tylko wyobrazić radość, jaka się na mojej twarzy malowała, kiedy rozpakowując urodzinowy prezent od przyjaciółki zobaczyłam czarne, matowe pudełeczko, a w nim moją wymarzoną Russian Red firmy MAC.
Od tamtej pory - nie zaskoczę was - to mój absolutny numer jeden. Jest wyjątkowo trwała - wychodzi zwycięsko w walce z posiłkami i napojami, ma bardzo głęboki kolor i daje matowe wykończenie.
Nie przepadam, kiedy usta mi się świecą, a więc jej formuła sprawdza się u mnie idealnie.

Odcień Russian Red, jak i wiele innych możecie dostać o TUTAJ.

red lipstick l russian red l czerwona szminka l pomadka mac*jeśli nie znacie mnie osobiście, to jeszcze nie wiecie - 3/4 mojej szafy jest czarne.
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: