Type Keyword and Press Enter to Search
×
Nie mam pojęcia jak do tego doszło, ale publikując post o tym skąd czerpiemy inspiracje modowe, pominęłam prawdopodobnie jeden z najfajniejszych i najbardziej inspirujących ubraniowych portali społecznościowych. W ramach rekompensaty postanowiłam stworzyć osobny post, w którym dokładnie wytłumaczę w jaki sposób działa i co ciekawego możemy zawdzięczać modowej skarbnicy inspiracji jaką jest Polyvore. 
  

Polyvore - tworzenie zestawów ubrań

Nazwałam tę stronę "modową skarbnicą inspiracji", ale dla ścisłości - na Polyvore oprócz ubrań, butów i dodatków możemy znaleźć także mnóstwo fantastycznego designu - od mebli, przez dekoracje domowe, aż po obrazy ścienne. A i do dyspozycji mamy osobną kategorię "uroda", w której znajdziemy droższe i tańsze kosmetyki, akcesoria do kąpieli, perfumy.
Polyvore to głównie katalog produktów, ułatwiający nam odkrywanie inspiracji i naprawdę wygodne znalezienie tego, czego szukamy. Do wyboru mamy rozmaity asortyment, w bardzo zróżnicowanych cenach, a w tym mnóstwo designerskich projektów. Pod każdym produktem znajdziemy jego koszt i link do sklepu, w którym możemy go zakupić. Czy może być jeszcze prościej? ;)

Stwórz swój modowy kolaż

Polyvore jest jednak częściej kojarzony z czymś innym, a mianowicie tworzeniem zestawów ubrań, będących jednocześnie kolażami zdjęć. Dzięki tej opcji same możemy dobierać buty, dodatki i biżuterie do stroju tworząc własne, niepowtarzalne zestawy, które - przy (mniejszej, lub większej) odrobinie gotówki mogą być zupełnie realnie nasze ;)

A to mój zestaw ->

polyvore l co to jest l tworzenia kolaży l zestaw ubrań

A tak wygląda kategoria home ->

polyvore l tworzenie kolaży l zestawy ubrań l inspiracje


Importuj z Internetu  

Zakładając konto na Polyvore, możemy dodatkowo wyposażyć naszą przeglądarkę* w Clipper - internetową wtyczkę umożliwiającą importowanie z dowolnej strony/sklepu internetowego produktów prosto do naszego profilu, gdzie następnie możemy dodać je do tworzonego zestawu, lub zwyczajnie wykorzystać jako jeden z elementów wish-listy. Żeby zainstalować wtyczkę, wchodzicie na http://www.polyvore.com/cgi/clipper, klikacie w odnośnik "Dodaj do polyvore" no i instalujecie.Na pasku narzędzi pojawia się ikona z literą P (jak na screenie poniżej), w którą klikacie kiedy już jesteście na stronie z przedmiotem, który chcecie dodać do swojego profilu. Automatycznie pojawia się takie okienko. Wybieracie zdjęcie, wypełniacie rubryki i to wszystko.

polyvore l kolaże l moda l ubrania l clipper


polyvore l tworzenie kolaży l inspiracje
*wtyczkę można podłączyć do Chrome i Safari. Ponoć w przypadku Mozilli też działa (nie instaluje się jej, tylko przeciąga na pasek), ale ja sobie z tym nie poradziłam.kolaże zdjęć l modowe l ubraniowe
justyna lis l facebook l fanpageFACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: