Type Keyword and Press Enter to Search
×
egzotyczne wzory, tropikalne printy, jak nosić


Egzotyczne wzory to trend, który zagościł u nas stosunkowo dawno, ale mam wrażenie, że właśnie w tym roku ubrania w zielone, tropikalne rośliny widać na ulicy częściej niż kiedykolwiek. Pamiętam królujące w zeszłe lato haremki - zwiewne,  lejące się spodnie, idealne na ciepłe dni - wyjątkowo lubowały się w egzotycznych motywach. Tego sezonu ich popularność zastąpiły, równie wygodne w noszeniu, spodnie cullottes i to na nich często wspomniany wzór możemy zauważyć.
Podobnie jak na innych trendach ostatnich miesięcy - kurtkach bomberkach, kimonowych narzutkach, czy kombinezonach.

Jak nosić egzotyczne wzory?


Na pewno do klasyków - czerni i bieli. To kolory, które nie będą gryzły się egzotycznymi wzorami, za to fajnie dopełnią stylizację. W takim razie - do zielonych spodni w palmy ubieramy czarne, lub białe buty. Idealnym, świeżym połączeniem będą białe topy, kiedy natomiast to góra jest wzorzysta - wybieramy spodnie w bieli lub czerni. Rurki, cullotty, spodnie w kant - wszystko zależne od kroju pozostałej części stylizacji.
Ubierając tropikalne motywy nie musimy martwić się o dodatki. Ba - powinnyśmy mieć na uwadze, żeby z nimi nie przesadzić, bo jak wiadomo - co za dużo to niezdrowo. A o to, w tym przypadku, dość łatwo.
Fajnie komponują się kapelusze z szerokim rondem, lub duże, czarne okulary. W kwestii biżuterii stawiałabym na złoto.
Co proponują marki?
A Wam - zdarzyło się ubrać coś w podobne motywy? Dajcie znać!
  
I wpadajcie na mojego facebooka, żeby z wpisami być na bieżąco:
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: