Type Keyword and Press Enter to Search
×

Zupełnie nie spodziewałam się, że wyjdzie mi cała seria wpisów dotyczących noszenia czarnej sukienki. Było już o pomysłach na stylizacje w czarnej sukience, byłam ja w eleganckiej stylizacji na co dzień. Dziś pora na dodatki do (nie tylko) małej czarnej, czyli coś bez czego żaden look się nie obejdzie.

To właśnie dzięki dodatkom możemy nadawać stylizacji niepowtarzalnego klimatu. Buty i torebka w dużym stopniu zadecydują, czy look będzie wieczorowy, czy na co dzień. Czarna sukienka stanowi tylko, lub aż bazę - resztą możemy dowolnie manipulować i tworzyć dziesiątki fantastycznych koncepcji. Uwielbiam ten aspekt w modzie - dowolność i nieskończoną liczbę możliwości.

Dziś pokażę wam kilka typów dodatków, które świetnie dopasują się do czerni. W każdej kategorii przedstawię kilka stylów akcesoriów, żeby niezależnie od okazji, każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie.

Metaliczne torby

Trend na metaliczne torebki zagościł stosunkowo dawno - w zeszłym roku już, sieciówki wypuściły ich falę i jak widać, do tej pory nie zdążyły się nikomu znudzić.

metaliczna torba, torebka, dodatki do czarnej sukienkiDodatki do czarnej sukienki, metaliczna torbaDodatki do czarnej sukienki, metaliczna torba 

Sisley - 184,50zl            ▪             Aldo - 189zł            ▪            Anna Field - 129zł
Dodatki do czarnej sukienki, metaliczne torbyDodatki do czarnej sukienki, metaliczne torbymetaliczne torby, dodatki do czarnej sukienki

Even&Odd - 109zł            ▪            Even&Odd - 64zł            ▪            Guees - 369zł
  
  

Zegarki

Uwielbiam zegarki! Ktoś nie uwielbia? Tutaj znowu mamy ogromne pole do popisu. Możemy wybrać coś klasycznego - złoto, lub srebro, jeśli stawiamy na elegancję, albo dodać do swojego looku odrobinę minimalistycznego wydźwięku, wybierając któryś, z zegarków Cuse, Komono, czy Aark. W cenie są też ponadczasowe skórzane paski i klasyczna tarcza. A może tym razem któryś z elektrycznych?
  
Dodatki do czarnej sukienki, zegarkiDodatki do czarnej sukienki, zegarkiDodatki do czarnej sukienki, zegarki
New Look - 79,20zł            ▪            Pilgrim - 209 zł            ▪            Topshop - 149zł 


Dodatki do czarnej sukienki, zegarkizegarek fossil, dodatki do czarnej sukienkiDodatki do czarnej sukienki, zegarek komono


Daniel Wellington - 669zł            ▪            Fossil - 389zł            ▪            Komono - 379zł
  

Okulary

Okulary to fantastyczne dopełnienie nie tylko sukienek, ale każdego looku. Jeśli nie chcemy zakładać ich na oczy - zawsze można włożyć na głowę, zawiesić na dekolcie, lub po prostu - złapać w dłoń. Przygotowałam kilka fajnych propozycji, w tym takie, które tego sezonu nosi się najczęściej, a sama najmocniej lubię te z kocimi zakończeniami!

Dodatki do czarnej sukienki - okularyokulary, czarna sukienka dodatkiokulary, czarna sukienka dodatki
Choies - 35zł            ▪            Choies - 65zł            ▪            Even&Odd - 43,20zł


czarna sukienka dodatki, okularyDodatki do czarnej sukienki, okularyczarna sukienka dodatki, okulary
Choies - 35zł            ▪            Vans - 39,20zł            ▪            Le Specs - 349zł
  

Biżuteria


Tutaj pole manewru jest największe! W zależności od sukienki - jej kroju, materiału, aplikacji, a także ilości innych dodatków, możemy dobierać strojną, lub delikatną biżuterię. Do bieliźnianej sukienki idealnie pasuje rzemykowy choker. Przy koronkowej trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo to materiał odgrywać będzie głowną rolę - dobrze sprawdzi się delikatne złoto, lub srebro. Do prostej, eleganckiej midi, lub maxi dress możemy dopasować cięższe kolie. Co z pierścionkami? To już element bardziej uniwersalny - nie psuje tak bardzo looku, kiedy przesadzimy z ilością, lub nie wpasujemy się w klimat stylizacji. Poza tym, wiem, że istnieje duża grupa kobiet, które mają swoją codzienną biżuterię i zakładają ją bez względu na okazję.


Dodatki do czarnej sukienki, biżuteria Dodatki do czarnej sukienki, biżuteria biżuteria do czarnej sukienki, dodatki
Pilgrim - 83,85zł            ▪            Aldo - 38,35zł            ▪            SNO of Sweden - 249zł


czarny choker, biżuteria do czarnej sukienkiDodatki do czarnej sukienki, biżuteriaDodatki do czarnej sukienki, biżuteria
Topshop -74zł            ▪            Sweet Deluxe -109zł            ▪            Dorothy Perkins - 51,20zł

  

Jeśli podobał Ci się post i chcesz być na bieżąco - polub mój profil na facebooku!FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: