Type Keyword and Press Enter to Search
×
beauty talks chanel, kristen stewart

Jakiś czas temu odkryłam "Beauty talks" - cykl kilkuminutowych, makijażowych filmików na kanale Chanel. Jak do tej pory, dostępne są trzy odcinki (do wszystkich linki znajdziecie na końcu wpisu), a w każdym mamy okazje usłyszeć i zobaczyć dialog Lucii Pica, makijażystki Chanel i "Global Creative Make up and Colour Designer" marki, z gwiazdą danej części.
Przepadłam, gdy zobaczyłam odcinek z Kristen Stewart, nazywaną od pewnego czasu muzą Karla Lagerfelda. Trzy minuty piętnaście sekund o czerwieni, a raczej makijażu wykonanym wyłącznie przy użyciu jej odcieni (no, może z wyjątkiem mascary;)). O ile nigdy nie przepadałam za Kristen, o tyle w nagraniu słuchało mi się jej mega przyjemnie.

beauty talks chanel, kristen stewart, red power

Nagranie nawiązuje do kontrowersji dotyczących all red makeup, czerwieni na powiekach i linii wodnej oczu, ustach i policzkach. Lucia pokazuje, że nawet przekraczając granice i łącząc niekonwencjonalność z klasykami, można wyglądać niezwykle zmysłowo, a jednocześnie energicznie. 


  • "Red lipstick is the ultimate makeup classic. Taking this iconic beauty accessory and applying it to the eyes is an unconventional, sultry and subversive statement. To wear red on both eyes and lips is a daring, modern form of sensuousness. Something new suddenly begins to happen: an unforgettable, intensely energetic hot-and-cold effect."

  • "Czerwona szminka to podstawowy klasyk makijażu. Decydowanie się na ten kultowy dodatek i stosowanie go na oczy to dość niekonwencjonalne, uwodzicielskie i przewrotne zestawienie. Noszenie czerwieni na oczach i ustach to kontrowersyjna i nowoczesna forma zmysłowości. Zacznie się dziać coś zupełnie nowego - niezapomniany, intensywnie energiczny, gorąco-lodowaty efekt."


beauty talks chanel, red power, kristen stewart
beauty talks chanel, red power, kristen stewart


Jeśli jesteście ciekawe jakimi kosmetykami został wykonany makijaż Kristen, wszystkie znajdziecie TUTAJ. Instagram Lucii TUTAJ. Poniżej wstawiam obiecane linki.
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: