Type Keyword and Press Enter to Search
×
russian red, pomadka mac

Są takie przedmioty - ubrania, produkty kosmetyczne i inne, użytku codziennego, które w swojej kategorii wiodą prym. Od lat używam tej samej mascary z Miss Sporty, nie wyobrażam sobie żeby czesać włosy czym innym niż Tangle Teezer, jak perfumy to tylko nieprzyzwoicie słodkie, a kawę niemalże zawsze piję w tym samym kubku. Będę przedstawiać wam co jakiś czas moje absolutne must-have. Rzeczy zdecydowanie warte uwagi i tego, żeby o nich napisać.

Uwielbiam pomadki. Czerwień to zdecydowanie mój faworyt, o czym pisałam w poście Black and white and russian red. Wypróbowałam już sporo odcieni przeróżnych marek i zdecydowanie zostałam wierna Russian Red od MACa. Cena ma się nijako do produktów drogeryjnych (ok. 90zł), ale nie mam wątpliwości, że pomadka jest jej warta. Dlaczego MAC? Kolor jest niezwykle głęboki i wyrazisty, a odcień nie wpada w pomarańcz. Na zdjęciach niestety prezentuje się odrobinę jaskrawiej i cieplej, niż w rzeczywistości. Jest wydajna i przede wszystkim trwała - nie znika z ust podczas jedzenia i picia. Słyszałam opinie, że podkreśla suche skórki, ale sama nie mogę się pod tym podpisać, bo nigdy nie miałam takiego problemu. 

russian red, szminka mac
russian red, pomadka mac
russian red, szminka mac

Jeśli zależy wam na niższej cenie, jako trwałą oceniłabym również pomadkę Golden Rose - Ultra Rich Color Lipstick, z serii Creamy (odcień 49) - podobnie jak MAC, długo się trzyma. Odcień jednak jest jaśniejszy i bardziej pomarańczowy, a pomadka, dzięki masłu shea nawilża usta. Trzeba się jednak liczyć z tym, że jest przez to odrobinę bardziej świecąca. 

russian red, pomadka mac
russian red, pomadka macFACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: