Type Keyword and Press Enter to Search
×

Zdjęcia dają w kość, szczególnie przy minus dziesięciu. na zewnątrz. Te były chyba najszybszymi w moim życiu, zrobienie ich zajęło nam maksymalnie kilka minut, a mimo to (aż dziw!) jestem bardziej zadowolona, niż nie.

Na sobie mam czarny, wełniany płaszcz z Reserved z rękawami z eko skóry. Kupiłam go bodajże dwa lata temu i noszę dość rzadko - dużo z nim babrania, bo nieustannie się mechaci i trzeba go obierać, żeby móc w ogóle wyjść z domu. Niestety nie zatrzymałam paragonu (nie powielajcie mojego błędu), więc nie mogłam go oddać.  


Główną rolę gra dziś jedwabna koszula z Marks&Spencer, mam model o dwa rozmiary większy od swojego. Jeśli chodzi o materiał to konkretnie jedwabna satyna i niestety niemiłosiernie się gniecie, nawet gdy nie robię nic szczególnego. Wystarczy, że wyjdę z domu w wyprasowanej na tip-top, przejadę kawałek komunikacją miejską, wysiądę, zdejmę płaszcz i jest jak psu z gardła. Na zdjęciach na szczęście udaje wyprasowaną, a ja uwielbiam jej beżowy kolor i satynowy połysk, więc jest między nami zgoda. 

Koszulę włożyłam do czarnych cygaretek z H&M, do tego brązowy skórzany pasekszalik a'la krata Burberry i botki H&M Studio, z którymi ostatnio ciężko mi się rozstać. 


FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: