Type Keyword and Press Enter to Search
×

Zegarek to dla mnie nieodłączna część ubioru - bez względu na okazję. I za nic nie potrafię sobie przypomnieć kiedy ostatni raz zdarzyło mi się nie założyć go wychodząc z domu. Jednocześnie, często zastępuje mi biżuterię. Ubierając go, nie potrzebuję dodatkowych błyskotek, a przynajmniej nie ubolewam zapominając założyć na drugą rękę swojej ulubionej bransoletki. :)
Co za tym idzie - uważam, że jest jednym z przedmiotów, w które zwyczajnie warto zainwestować. Długo zwlekałam z kupnem zegarka, który służyłby mi przez lata. Miałam w głowie naprawdę sporo modeli i oczywiście, w większości jakiś niewielki detal mi nie pasował.

W idealnym czasie trafiłam na zegarki Daniel Wellington. Są Wam pewnie dobrze znane - to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zegarków ostatnich lat.
Wybrałam dla siebie model "Reading" z kolekcji Classic Black. To była miłość od pierwszego wejrzenia - przeglądając stronę DW od razu wiedziałam, że to właśnie on będzie mój. ;) Dlaczego? Jeśli śledzicie mnie uważnie, pewnie zdążyłyście zauważyć moją miłość do motywu wężowej i krokodylej skóry na ubraniach i dodatkach. Skórzany pasek tego zegarka jest właśnie tłoczony na wzór.. skóry krokodyla! Efekt jaki daje w rzeczywistości jest nie do oddania na zdjęciach.

Zegarek spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest lekki - pomimo solidności wykonania, bardzo efektowny - dużo znajomych pytało mnie co to za zegarek, zanim przyjrzało się tarczy, i - co zresztą jest jedną z ważniejszych cech - mega uniwersalny. Wpisze się w stylizację zarówno na co dzień, jak i na specjalne wyjścia - imprezę, bankiet, urodziny, na uczelnię, czy do pracy. Jego design kompletnie nie ogranicza, a minimalizm to jedna z zalet.

Kod zniżkowy

Wiem, że wiele z Was ma na swojej wishliście zegarki Daniela Wellingtona (i nic dziwnego), dlatego mam dla Was niespodziankę! Na hasło "justynaliscom" otrzymacie aż 15% zniżki na zakup swojego ulubionego modelu (lub podesłanie go ukochanemu ;)) na https://www.danielwellington.com/pl
Kod rabatowy jest ważny tylko do 15 marca, więc czasu zostało niewiele!


FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: