Overexposures - ripped jeans&white top

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam na sobie jeansy. Przeglądając zdjęcia na Instagramie wychodzi na to, że zeszłego lata! Te, które pok...


Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam na sobie jeansy. Przeglądając zdjęcia na Instagramie wychodzi na to, że zeszłego lata! Te, które pokazuję dziś są jedną z nielicznych par, jakie w ogóle leżą w mojej szafie. I to chyba znak, że najwyższa pora pozbyć się reszty i zaopatrzyć w takie, w których będę się czuć dostatecznie dobrze. Od dawna nie jestem za tym, żeby trzymać w szafie ubrania "na kiedyś". Okej, wyjątek stanowią dla mnie wieczorowe sukienki - one musza czekać na odpowiednią chwilę. No i ubrania na następny sezon. Całej reszty staram się pozbywać na bieżąco - sprzedaję, lub oddaję do kontenerów PCK. I nie ma że boli, a boli często! W przeciwnym razie już dawno bym się zagraciła i ani myśl o jakimś prowadzeniu bloga - najpierw trzeba byłoby wydostać się z kilkumetrowej sterty ubrań żeby zaczerpnąć tlenu!

Jestem ciekawa, jakie Wy macie podejście do nienoszonych elementów garderoby? Żyjecie w przekonaniu, że się "przyda", czy podobnie jak ja na bieżąco próbujecie się ich pozbywać? 

bluzka - H&M
spodnie - Mohito
buty - H&M Studio
torebka - Paprocki&Brzozowski

You Might Also Like

0 komentarze

Instagram

Flickr Images