Type Keyword and Press Enter to Search
×

O tym, że czerń pasuje do wszystkiego mówić chyba nie muszę. To też od lat mój ulubiony kolor, w którym czuję się dobrze i oswoiłam się jak z żadnym innym. Jest elegancka, uniwersalna, daje szerokie pole manewru w doborze biżuterii i dodatków. Kiedy na dłużej zatrzymuję się przy czerni zawsze przypomina mi się cytat Yohjiego Yamamoto, w kolekcjach którego jest ona elementem bazowym: 

  • "Black is modest and arrogant at the same time. Black is lazy and easy - but mysterious. But above all black says this: "I don’t bother you - don’t bother me"

Od dawna marzyła mi się klasyczna koszula z kokardą - ta leży idealnie, bo jest świetnie dopasowana i ma lekkie bufki na ramionach, które w ubraniach bardzo lubię. Cygaretki to jeden z moich ulubionych modeli spodni, choć zdecydowanie wolę nosić je do butów na obcasie, bo w płaskich zwyczajnie mnie skracają, a nie ma czym szastać :) Jednak tego dnia po przymierzeniu botków zdecydowałam, że nie dam rady i wybrałam jedne z wygodniejszych butów, jakie mam.
koszula - Asos
spodnie - Zara Basic
buty - noname
torebka - vintage

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: