Type Keyword and Press Enter to Search
×
Dzisiaj zamiast stylizacji przygotowałam dla Was zestawienie jednego z najważniejszych elementów wiosennej garderoby, czyli góry - bluzek i koszul. Ostatnie dwa dni spędziłam z P. w Krakowie i te 25 stopni na dworze przekonały mnie, że to idealny czas, żeby pokazać letnie rzeczy. Na razie długi rękaw - bluzki z krótkim i t-shirty zostawię na oddzielny post. Sama nie mogę doczekać się pierwszego wyjścia w zwiewnej sukience, ale muszę przyznać, że takich w szafie mi zdecydowanie brakuje, więc dopóki nie znajdę idealnej, jestem skazana na koszule. A ich trochę w szafie czeka :) 


Na co zwracać szczególną uwagę kupując letnie bluzki? 

Przede wszystkim na materiał. Przy wysokich temperaturach to on decyduje o komforcie noszenia. Ubierając bluzkę wykonaną z poliestru, przez jego małą przewiewność możemy spodziewać się, że skóra nie będzie odpowiednio oddychać, co skutkuje tym, że będziemy się mocniej pocić. Syntetyki nie wchłaniają wilgoci tak, jak materiały z włókien naturalnych (bawełna, len, wełna itd), a to oznacza, że może być... mało higienicznie.


Poniżej propozycje wybranych przeze mnie bluzek i koszul z trzech różnych sieciówek. Wszystkie dostaniecie na stronach internetowych sklepów, część asortymentu pokrywa się też ze stacjonarnym. Żeby powiększyć, wystarczy kliknąć na zdjęcie. Enjoy!Ten post jest częścią cyklu What To Wear.

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: