Type Keyword and Press Enter to Search
×

Dziś zasiadam do laptopa wyjątkowo dumna, z głową wysoko w górze i dużym uśmiechem na twarzy. Nie mam pojęcia jak to się stało, ale to już rok! Pełne 365 i 8 odstających dni od pojawienia się na blogu pierwszego posta i tym samym - jego oficjalnego otwarcia. Choć teraz uważam się za człowieka czynu, na pytanie czy łatwo przyszło mi założenie bloga odpowiem - zdecydowanie nie. Od słów "chcę mieć bloga" do pojawienia się pierwszej notki minęły... dwa lata. Tyle - oprócz wszystkich spraw technicznych, zajęło mi zrobienie c z e g o ś*. Oczywiście, z dzisiejszego punktu widzenia to dla mnie bolesna strata czasu i gdybym te dwa lata wcześniej była sobą z dzisiaj - blog obchodziłby już trzecią rocznicę. Dlatego jeśli teraz ktoś zapytałby mnie co w dążeniu do celu jest najważniejsze, odpowiedziałabym że to, żeby zacząć. W końcu zrobione, jest lepsze od doskonałego.

*wzięcie się w garść i ruszenie tyłka

Początki

Wiedziałam, że chcę by blog był bezpośrednio połączony z modą. Od zawsze w moim ubiorze było coś wyróżniającego i choć na przestrzeni lat mój styl zmienił się o 180 stopni - nadal w gust wpadają mi rzeczy, na widok których większość ludzi parsknęłaby śmiechem. Lubię to i nigdy nie byłabym skłonna podporządkowywać się estetyce innych. Od zawsze wiedziałam też, że chcę tworzyć i tworząc pokazywać siebie, ale wcześniej nie miałam pojęcia, że będę mogła wyrażać to wszystko w taki sposób. 
  
Czy jest tu ktoś, kto pamięta mój pierwszy wpis na blogu? Nie umiem się nie uśmiechać oglądając go! Post Meble Ricka Owensa opublikowałam 30 marca 2016 roku i chociaż z dzisiejszego punktu widzenia jest dla mnie stworzony kompletnie bez ładu i składu - fajnie mi, gdy przypominam sobie jak bardzo się starałam, żeby wyszło idealnie. 
Pierwszy look na blogu - Elegancja w prostocie, ujrzał światło dzienne 4 kwietnia. Zdjęcia do niego robiłam za to dwa miesiące wcześniej z moją siostrą. Pamiętam, że było milion na minusie, a ja paradowałam w cienkim, jedwabnym topie i zatapiałam się w śniegu, przemaczając buty. Poświęcenie!
Najpopularniejszym postem na blogu jest od dawna makijażowy tutorial - Jak malować brwi? Na drugim miejscu pod względem liczby odsłon stoją natomiast Stylowe prezenty na święta dla chłopaka. A gdzie moje looki ja się pytam?! 
  

Nie mogłabym..

...nie podziękować wszystkim, którzy swoim zainteresowaniem każdorazowo dawali mi kopa do działania. Świadomość, że nie dwie, nie dziesięć a kilka tysięcy osób czyta Cię jest naprawdę budująca - super sprawa. Te dwanaście miesięcy prowadzenia bloga, przede wszystkim pokazały mi, co chcę w życiu robić i do czego dążę i to uważam za swój największy sukces. :)
Dzięki!


FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: