Type Keyword and Press Enter to Search
×
trwała pomadka, rouge dior, rose montaigne, nawilżająca pomadka do ust

Często dostaję pytania jaką pomadkę mam danego dnia na ustach. Zwykle są to odcienie nude - najbardziej uniwersalne z możliwych i chyba najłatwiejsze do zaaplikowania, żeby nie zrobić sobie kuku na twarzy :) Jestem fanką matów - zazwyczaj wybieram kredki do ust, matowe pomadki, czy ich płynne odpowiedniczki. Te produkty trzymają się u mnie najdłużej, ale chcąc nie chcąc - zwykle wysuszają usta. 

Alternatywa dla matu

Już jakiś czas temu, a w zasadzie - po drugim użyciu, wiedziałam, że muszę Wam o niej napisać. Mam teraz na myśli Rouge Dior od Diora, odcień 219 Rose Montaigne - najlepszą nawilżającą pomadkę do ust, jaką dotychczas miałam. Nie będę oceniać jej pod kątem pomadek ochronnych, a bardziej jako kosmetyk, który nadaje ustom kolor i jednocześnie spełnia zadanie wcześniej wspomnianych. 
Zacznę od odcienia. Rose Montaigne to lekko różowawy nudziak - intensywność koloru można stopniować, w zależności od ilości nałożonej na usta. I tutaj już plusuje, bo odcień jest naturalny, a aplikacja wyjątkowo łatwa, przez co nie musimy obawiać się, że (jak np. w przypadku mocno kryjących pomadek, czy trwałych kredek do ust) wyjedziemy poza kontur ust i trzeba będzie męczyć się ze zmywaniem i ponowną aplikacją. Mimo to, szminka jest trwalsza niż się wydaje i nie trzeba za każdym razem po jedzeniu, czy piciu nakładać jej ponownie. Największą zaletą tego wykończenia Rouge Dior są dla mnie jego nawilżające właściwości. Gdy kilka dni pod rząd malowałam się kredką do ust, lub matową pomadką, zawsze musiałam borykać się z lekko przesuszonymi ustami. Tutaj nie ma tego problemu - pomadka dzięki składnikom pielęgnacyjnym chroni usta i zapobiega ich przesuszaniu, przez co komfort jej noszenia jest dużo lepszy, niż w przypadku produktów matowych. Niestety nie polecę Wam żadnego tańszego zamiennika - to jedyna pomadka o niematowym wykończeniu, której używam. Jak dla mnie - warta swojej ceny.

trwała pomadka, rouge dior, rose montaigne, nawilżająca pomadka do ust
trwała pomadka, rouge dior, rose montaigne, nawilżająca pomadka do ust


Jeśli podobał Ci się post i chcesz zostać u mnie na dłużej - koniecznie polub blog na Facebooku!
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: