Type Keyword and Press Enter to Search
×

Spodziewałam się, że czerwiec nie będzie lekki, ale nie miałam pojęcia, że przez nawał obowiązków i rzeczy do załatwienia w tym miesiącu niemal wyzionę ducha. Na pewno wspominałam Wam, że rozpoczynam nową pracę, ale, co istotniejsze i przeze mnie pominięte - przeprowadzam się! Ostatnie dwa miesiące minęły mi głównie na szukaniu idealnego mieszkania - zdecydowałyśmy się zostać jeszcze na trochę na śląsku, więc poszukiwania skupiały się na Katowicach. Dosłownie kilka dni temu znalazłyśmy TO JEDYNE, po obejrzeniu którego czułyśmy, że to miłość od pierwszego wejrzenia :) Poszłam na kompromis w kilku kwestiach, takich jak brak balkonu, czy białych ścian (na dłuższą metę, nie wyobrażam sobie nie mieć białych ścian w domu), ale ma się to nijak do jego plusów. 
Dojazd do wspomnianej wcześniej pracy zajmuje mi półtora godziny w jedną stronę, co poskutkowało zaległościami tutaj na blogu i w sm - strasznie brakuje mi tego wszystkiego! Ale wiem, że to kwestia paru dni, aż wszystko się ustatkuje, ja zmienię mieszkanie i przybędzie trochę czasu!

Dzisiejszy look to przede wszystkim oversizowa, męska koszula w błękitno-białe prążki i czerwone dodatki. Coraz mocniej podobają mi się za duże góry i mam mnóstwo pomysłów jak je komponować! Do tego nowe beżowe mokasyny, które zamówiłam przez Internet - okazały się być niesamowicie wygodne, czego kompletnie się nie spodziewałam, bo sądziłam, że skóra będzie dużo twardsza. Dodatkowo, tylną część można zginać ku wkładce i nosić je jak klapki (!!!).


Jeśli podobał Ci się wpis, koniecznie polub mnie na facebooku
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: