Type Keyword and Press Enter to Search
×

Chętnie napisałabym teraz, że ten miesiąc minął mi jak jeden dzień, ale w rzeczywistości było zupełnie odwrotnie - ciągnął się niemal w nieskończoność! Jestem świeżo po przeprowadzce, o której pisałam Wam w poprzednim, albo jeszcze wcześniejszym poście, ale teraz, gdy odetchnęłam, w głowie uporządkowałam i dużą dawkę po-seebloggerowskiej motywacji przyswoiłam - zabierajmy się do pracy. 

Kilka ostatnich dni spędziłam w Gdynii, o czym wspomniałam Wam zresztą na insta - nie raz nie dwa. Nie odpoczęłam tyle ile planowałam, za to zjadłam dużo więcej pizzy niż ustawa przewiduje ;) See Bloggers i w tym roku mnie nie zawiodło, a i P mogła poznać trochę lepiej ten blogerski świat, towarzysząc mi podczas całego festiwalu. 

Kończąc z offtopami i przechodząc do sedna - ostatnio coraz więcej łączy mnie z niebieskim. Pewnie zauważyłyście to po ostatnich postach - liczba błękitnych elementów garderoby wraz z latem gwałtownie wzrosła :) Spodnie z dzisiejszego wpisu uwielbiam przede wszystkim za materiał - to bawełna, która z wyglądu i w dotyku bardzo przypomina len, więc idealnie spełnia swoją rolę latem. No i kolor - baby blue zawsze kojarzył mi się z cukierkowymi karuzelami w wesołym miasteczku i uwielbiam go w takim wydaniu. Spodnie połączyłam z białym t-shirtem z dekoltem w serek, skórzaną torebką Chloe i moimi it shoes tego roku - czarnymi mules. 


t-shirt - Marks&Spencer
spodnie - sh
torebka - Chloe
buty - Zalando
okulary - Mango

Jeśli podobał Ci się wpis, koniecznie polub mnie na facebooku
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: