Type Keyword and Press Enter to Search
×
Dziś kolejny wpis z serii obróbkowej. Cieszę się, że zawsze z niecierpliwością wyczekujecie tego typu postów, bo pisanie o aplikacjach mobilnych, przeróbce zdjęć i Instagramie sprawia mi ogromną przyjemność - w końcu te rzeczy towarzyszą mi na co dzień. 

Często pytacie jak osiągnąć, taki, taki, i jeszcze taki efekt, a ja najczęściej odpowiadam - BĘDZIE O TYM WPIS! Dziś pokażę Wam efekty researchu jaki robiłam przez ostatnie miesiące. Wybrałam kilka najbardziej instagramowych filtrów do zdjęć, jakie znalazłam w dalszej, lub bliższej przeszłości. Co prawda to wiedza, która się powtarza, bo mowa o filtrach dostępnych w aplikacjach o których pisałam Wam w poście Moje ulubione aplikacje do obróbki zdjęć, ale jeśli tak jak ja jesteście wzrokowcami - docenicie dzisiejsze rozwiązanie. Przygotowałam małą wizualizację Instagramowego feedu w przypadku każdego filtru kolorystycznego, czyli, mówiąc prościej - oto jak wyglądałby Wasz Instagram, gdyby każde ze zdjęć zostało przerobione przy użyciu danej opcji. Zobaczcie!


Najbardziej Instagramowe filtry do zdjęć 


Afterlight, Sacred


filtry do zdjęć, filtry kolorystyczne, instagram, ładny instagram, jak obrabiać zdjęciaAfterlight, Cape


filtry do zdjęć, filtry kolorystyczne, instagram, ładny instagram, jak obrabiać zdjęciaVSCO, C7


filtry do zdjęć, filtry kolorystyczne, instagram, ładny instagram, jak obrabiać zdjęciaAfterlight, Woods


filtry do zdjęć, filtry kolorystyczne, instagram, ładny instagram, jak obrabiać zdjęciaVSCO, A4


filtry do zdjęć, filtry kolorystyczne, instagram, ładny instagram, jak obrabiać zdjęciaPrzeczytaj też:

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

8 komentarzy:

 1. Bradzo fajny i pomocny wpis nie wiedziałam nawet o takich programach. Piekne zdjecia oczywiscie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam jeszcze pytanie czy któryś z tych programow jest za darmo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ściągnęłam aplikację Afterlight i nie widzę tych filtrów. Mam 3 kategorie - original, guest, season. We wszystkich kategoriach nie ma wymienionych filtrów. Może dodasz link do tych filtrów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się spodobał C7, ale niestety jest płatnym presetem

  OdpowiedzUsuń
 5. To już chyba wiem co będę robić gdy znajdę chwilę czasu. Zacznę się bawić aplikacjami aż w końcu może po jakimś czasie, stworzę idealny feed który mnie zadowoli <3
  Pozdrawiam
  FotoHart Blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny, krótki ale bardzo praktyczny wpis. Fajnie pokazuje jak można stworzyć idealny, spójny profil na Insta. Myślę, że sprawdzę i wykorzystam Twoje wskazówki. =]

  OdpowiedzUsuń
 7. Aplikacja "Cape" się nie wyświetla w google play więc pewnie to na iphone. Szkoda. Szkoda że mało kktóre są na android ;)
  Ogólnie super post i przykłady.

  OdpowiedzUsuń