Type Keyword and Press Enter to Search
×

Lato to dla mnie wolność - zwiewne tkaniny, odkrywające stopy buty i dużo ubraniowych eksperymentów. No i lody oczywiście, ale to temat na odrębny wpis. ;) Nie wyobrażam sobie upalnych dni bez sukienek, a te w kwiaty są jednymi z tych, które zasłużyły na tytuł moich ulubionych. Zresztą pisałam Wam o tym w poście Trend Alert - Sukienki w kwiaty - kwiatowy wzór jest nie tylko niewyobrażalnie kobiecy, ale i ponadczasowy - przewija się od lat na wybiegach, ulicy i w sieciówkach. Ale przejdźmy do dzisiejszego looku! 

Asymetryczna maxi w kwiaty marki Orsay była moją miłością od pierwszego wrażenia, ale zależało mi żeby odczarować odrobinę jej nieco poważny charakter i trochę ją unowocześnić. Z pomocą przyszedł szeroki pasek na talię z genialną, panterkową klamrą (zwierzęce wzory nadal mają się dobrze!) i czarna torebka z uchwytem z koralików. To w ogóle jedna z torebek w których podoba mi się absolutnie wszystko i kiedy ją zobaczyłam, wiedziałam że musi zagościć w mojej szafie. Drobne akcenty typu pasek, czy torebka sprawiają, że stylizacja przechodzi na zupełnie inny poziom i dokładnie tak jest w tym przypadku - bez dodatków nie byłaby taka sama! Jeśli chodzi o buty, zdecydowałam się na klapki na grubym słupku z przeplatającymi się szerokimi paskami z przodu. Całą stylizację skomponowałam z produktów marki Orsay - zobaczcie co mi wyszło!


sukienka - Orsay (klik)
pasek - Orsay (klik)
torebka - Orsay (klik)


*post powstał przy współpracy z marką Orsay.
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

1 komentarz:

  1. I simply love this dress ! Could you possibly tell me what size you're wearing ? I can't decide which one I should order online ( 36 or 38) and I'm about the same size you are.

    OdpowiedzUsuń