Type Keyword and Press Enter to Search
×
plakaty desenio, plakaty bez użycia gwoździ, haczyki samoprzylepne

Razem z Desenio przygotowaliśmy kod rabatowy dla czytelników - na hasło JUSTYNALIS25 otrzymacie 25% rabatu na plakaty w Desenio. Kod jest ważny do końca czwartku 9 stycznia! 

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane


Odkąd pamiętam, moje gusta zmieniają się jak w kalejdoskopie! Mam zwykle ze sto pomysłów na sekundę, które, uprzejmie ostrzegam, następnego dnia mogą już stracić ważność. :) Nauczyłam się przez ostatnie lata, że przed jakimkolwiek zakupem muszę dobrze się zastanowić, czy za te kilka (no wiecie - takie minimum;)) miesięcy nadal dana rzecz będzie do mnie pasować. To była moja główna zasada, kiedy kupowałyśmy dodatki do mieszkania. Jako, że nie jest ono własnościowe, gruntowne zmiany nie wchodziłyby w grę, a ja już po pół roku wynajmowania chciałam czegoś nowego. I... wymyśliłam - plakaty! To był jeden z głównych elementów nadających naszym wnętrzom charakteru, więc stwierdziłam, że pora wymienić je na nowe, w zupełnie innym klimacie. 
I tadaaaamm - przedstawiam Wam nasz salon w nowej odsłonie! Plakaty, które widzicie na zdjęciach pochodzą z Desenio, czyli mojego ulubionego sklepu internetowego z plakatami, z którym mam okazję współpracować. Wybór na stronie jest ogromny - od czarno-białych fotografii, przez obrazki z cytatami, aż po abstrakcyjne kształty, na które zdecydowałam się ja. A'propos moich wyborów - uwielbiam ten efekt całości, który dają dwa różne plakaty zawieszone obok siebie, wygląda to absolutnie genialnie! 


Jeśli tak jak my, mieszkacie w wynajmowanym mieszkaniu i wbijanie gwoździ w ściany jest raczej słabym pomysłem - nic straconego. Wystarczy, że zaopatrzycie się w samoprzylepne gwoździe lub haczyki do odpowiedniej powierzchni - u nas ten sposób, jak widzicie, sprawdza się idealnie.

 
plakaty desenio, plakaty bez użycia gwoździ, haczyki samoprzylepne
plakaty desenio, plakaty bez użycia gwoździ, haczyki samoprzylepne
plakaty desenio, plakaty bez użycia gwoździ, haczyki samoprzylepneJestem przekonana, że zdążyłyście już zauważyć, jak bardzo nie lubię przepychu we wnętrzach. U nas jest zawsze mało ozdób, za to na komodzie lubię trzymać perfumy - tam idealnie pasuje mi plakat z jednym z moich ulubionych cytatów - "The world needs more of what you got". 

plakaty desenio, plakaty bez użycia gwoździ, haczyki samoprzylepne


*post powstał we współpracy z marką Desenio

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+ PINTEREST

Brak komentarzy: